Denizli-İstanbul Seferi Yapan Uçakta Korku Dolu Anlar

Denizli’de dün gece etkili olan şiddetli fırtına hava yolu ulaşımını da aksattı.

Denizli-İstanbul Seferi Yapan Uçakta Korku Dolu Anlar

HABERDENİZLİ.COM
İstanbul-Denizli seferini yapan uçaklar, şiddetli fırtına nedeniyle yere güçlükle inebildi. Havadaki korku dolu dakikalar bir vatandaş tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Edinilen bilgiye göre, dün öğle saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli rüzgar, özellikle akşam saatlerinde etkisini arttırdı. Saatteki hızı 90 kilometreyi aşan fırtına hava yolu ulaşımını da etkiledi. İstanbul-Denizli seferini yapan uçaklar, Çardak Havalimanına güçlükle inebildi.

Fırtına nedeniyle bir süre gökyüzünde seyreden uçakta yaşananları bir vatandaş sosyal medyada paylaştı. Paylaşımda yaşananlar gözler önüne seriliyor.

İşte o paylaşım, “Verilmiş sadakamız varmış, birde inatçı pilotumuz. İzmir'e, Uşak'a, Dalaman'a indirmedi; bir saat sadece bir saat çardak semalarında dolandı durdu. İstanbul-Denizli arası 40 dk zaten. Rezil, berbat, kepaze bir uçuştan sonra çok şükür Çardak Havaalanına inebildik. Ağlayanlar, bağıranlar, sabır çekenler daha neler neler… Hayatım gözümün önünden şerit gibi geçti. Rabb’im tekrarını yaşatmasın inşallah.”

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 12:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seizni
Seizni - 5 ay Önce

İyi de sanki oralar da hava normaldi. Aç haber bak arkadaşım izmirden antalyaya kadar her yerde fırtına vardı, oralar daha beterdi. denizli deki hava en iyi yerlerdendi

SIRADAKİ HABER