Denizli Halk Et Zamlara İnat ‘Halk Haftası’ Başlatıyor

Denizli’nin ünlü kasabı HALK ET, tüm şubelerinde et ürünlerinde yüzde 40’a varan dev indirimlerle ‘Halk Haftası’ düzenliyor. Bu hafta dana kıymanın kilogramını 44 liraya çekilecek,  tereyağın ve köftenin kilogramı ise 50 liradan satılacak. Zam yağmuruna inat halkın yanında olduklarını belirten ve tüm imkanları seferber etiklerini duyuran HALK ET kurucusu Ahmet Sevim, kendi besi çiftliklerinden üreticiden-tüketiciye halka doğal ve kaliteli et ürünleri sunduklarını söyledi. İndirim fırsatından yararlanmak isteyen tüm vatandaşları 13-19 Aralık’ı kapsayan ‘Halk Haftası’na davet etti.

GÜNCEL 12.12.2021, 10:51 12.12.2021, 11:02
Denizli Halk Et Zamlara İnat ‘Halk Haftası’ Başlatıyor
banner1749

Denizli’de doğal besi çiftliği üretimine ek olarak perakende sektörüne giren HALK ET, zam yağmurunun yaşandığı bu dönemde tüm vatandaşları ilgilendiren önemli bir indirim kampanyasına imza attı. Uygun fiyat ile lezzet, damak tadı ve üreticiden-tüketiciye güvenilir helal ürün sunan HALK ET; tüm şubelerinde indirim haftası başlatıyor. 13 Aralık Pazartesi başlayacak ve 19 Aralık’a kadar sürecek olan ‘Halk Haftası’nda et ürünlerinde yüzde 40’a varan indirimler uygulanacak. Halka et ürünü sunan kamu kuruluşlarının fiyatlarının bile altında etiketler sunacak HALK ET,  müjdeli haberi paylaştı. HALK ET’ten yapılan açıklamada dana kıymanın kilogramı 44 lira, köftenin kilogram fiyatı 50 lira, tereyağın kilogram fiyatı 50 lira, dana sucuk kilogram fiyatı 65 lira ve parça dana et fiyatı 80 lira olacak. Halk Haftasına özel birçok üründeki fiyat indirimleri göze hitap edecek, cepleri rahatlatacak.

“DENİZLİ HALKINI DAVET ETTİ”

HALK ET Kurucusu Ahmet Sevim,  zamlarla zor bir dönemden geçildiğini ve bir nebze olsun vatandaşları rahatlatmak adına firma olarak ürünlerdeki fiyat artışlarını etiketlere yansıtmadıklarını söyledi. Bunun yanına ek olarak tüm HALK ET şubelerinde önemli indirimlerle vatandaşa et ürünü sunmak için ‘Halk Haftası İndirim Kampanyası’ başlattıklarını belirten Sevim, “Kuruluş amaçlarımızdan bir tanesi de tamamen aracıları ortadan kaldırarak üreticiden tüketiciye et ürünlerini sağlamaktı. Burada da uygun fiyatla; doğal, sağlıklı helal kesim ürünlerimizi, damak tadına uygun şekilde vatandaşımıza sunmaktayız.  Vatandaşlarımızın ilgisiyle de büyümeye ve şube sayılarımızı artırmaya devam ediyoruz. Böylesi zor bir dönemde de vatandaşımızın yanında olmak için büyük bir indirim kampanyası başlattık. Halk Haftamızda müşterilerimiz, Denizli halkımız indirimli ürünlerimizden faydalanabilecek. Tüm hafta boyunca indirim kampanyamız sürecek. Biz halkımızı şubelerimize davet ediyoruz” dedi.

Denizli Halk Et Zamlara İnat ‘Halk Haftası’ Başlatıyor

Denizli Halk Et Zamlara İnat ‘Halk Haftası’ Başlatıyor

Denizli Halk Et Zamlara İnat ‘Halk Haftası’ Başlatıyor

Denizli Halk Et Zamlara İnat ‘Halk Haftası’ Başlatıyor

Yorumlar (0)