Denizli Emniyet Müdürü Demir, "Operasyonlar İlk Günkü Gibi Devam Ediyor"

DGC AKADEMİ’nin bu haftaki konuğu Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir oldu. Gazetecilerin yoğun ilgi gösterdiği Eğitim programında Müdür Demir, “Kolluk Kuvvetlerinin tanımı, görev ve sorumlulukları” konusunda bilgiler verdi.

Denizli Emniyet Müdürü Demir, "Operasyonlar İlk Günkü Gibi Devam Ediyor"

HABERDENİZLİ.COM

Denizli İl Emniyet Müdürü Demir, "155 aramaları geçen seneye göre Denizli'de yüzde 30'a arttı. Rakamlar çok güzel ne kadar vatandaşlar iletişim halinde olmamız çok önemli" dedi.

Emniyet Müdürü Demir, "Okul çevresi güvenliğinde uygulamalarımız çok güzel. Genç kuşakların ve okul dönemindeki çocukların uyuşturucuya bulaşmaması için Narkotimlerle uygulama gerçekleştirilince çok güzel oldu. Uyuşturucu tüketiciye ulaşmadan önce yakalamalarda artış yüzde 80 - 90'lara varan bir olumlu çalışma var." dedi.

Demir, "FETÖ/PDY ile amansız mücadele devam ediyor. Gaybubet evleri calismalari halen devam ediyor. Çalışmalarımız büyük bir kararlılıkla devam ediyoruz. Şehir içi ve yurt dışı bağlantısı olsun her türlü devam ediyor" dedi.

Demir, "Ölümlü trafik kazalarında azalma var. 'Kontrol çok ceza az' sloganıyla devam ediyor. Her zaman kontrol yaptığımızda kazalarda azalıyor. 2016 yılında 41 milyon ceza kesilirken, bu rakam 2017’de 30 milyona geriledi." dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER