Denizli Devlet Hastanesi'nde Kargaşa

Denizli Devlet Hastanesi Çocuk Acil Bölümünde hasta olan küçük çocuğun ailesi ile doktorlar arasında gergin dakikalar yaşandı.

Denizli Devlet Hastanesi'nde Kargaşa

Olay; bugün Denizli Devlet Hastanesi Çocuk Acil Bölümünde öğle saatlerinde meydana geldi. İddialara göre; baba Arda T., 8 aylık oğlunun geceden bu yana yüksek ateşli olduğunu ve ateşi düşüremediğini söylediği doktora saldırdı.

Hastaneden Çıkmak İstedi

Serum tedavisi gören oğlunu çıplak bir şekilde kucaklayan baba, oğlunu hastaneden götürmeye çalıştı. Çocuğun risk altında olduğunu söyleyen güvenlik görevlileri babanın hasta çocuğu ile hastaneden çıkmasına izin vermedi.  Baba Arda T., kucağında çocuğu ile kendini savunarak hastaneden çıkmak için direndi. Doktorlar ve güvenlilik görevlileri tarafından uzun süre sonra ikna edilen baba, çocuğunu tekrar doktorlara teslim etti. Son defa kontrolleri yapıldıktan sonra çocuk hastaneden taburcu edildi.

Baba Arda T oğlunu başka bir hastaneye götürerek tedavi ettireceğini söyledi.

Kaynak: Aynahaber

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 10:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ümran Karagül
Ümran Karagül - 8 ay Önce

Denizliliyim ve bende sağlık personeliyim ve babama fıtık ameliyatı yaptırmaktan son anda vazgeçtiğim denizli devlet hastanesinden nefret ettim. Kalite ve sağlık personelinin ilgisi sıfır. Hastane resmen orta çağı yaşıyor. Diğer iller veya en azından benim çalıştığım hastane böyle değil. Sayın Denizli halkı daha sağlıklı şartlarda insanca hizmet alma hakkınızı lütfen sonuna kadar arayınız.

Bir dost
Bir dost - 8 ay Önce

Pardon ümran karagül hanım ama Denizli devlet hastanesindeki gelismiş cihazlar, imkanlar ve baska hiç bir hastanede olmayan yan dallar hangi hastanede var acaba bana bi sayarmisiniz ? Bu hastane günlük 5 bin ila 7 bin hastaya hizmet veriyor. Özellerdeki gibi sadece parası olana degil. Artı bu begenmediginiz hastaneye sadece denizli den degil bölgedeki diger illerdende hasta geliyor. Bu ayrintilarida göz önünde bulundurup ondan sonra yorum yaparsaniz...

SIRADAKİ HABER
banner1243