Denizli'de Topuklu Ayakkabı Dükkan Değiştirtti

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde kafe işleten Nihal Eren, işyerinde giydiği topuklu ayakkabılardan rahatsız olduğunu ileri sürdüğü bina sakinleri yüzünden işyerini taşıdı.

Denizli'de Topuklu Ayakkabı Dükkan Değiştirtti

HABERDENİZLİ.COM

Merkezefendi ilçesi Çaybaşı Mahallesi Mimar Sinan Caddesi'ndeki 6 katlı bir apartamanın giriş katını kafe açmak için kiralayan Nihal Eren burada gerekli tadilatları yapmaya başladı.

Yaklaşık 3 bin lira harcayarak kafesini açan Eren, müşterilerini kabul etmeye başladı. Bu sürede işyeri için ruhsat almaya başvuran Eren'in önüne komşularından engel gelince buradan ayrılmak zorunda kaldı.

Eren dükkanı boşaltıp cama,"Bina sakinleri ve dükkan sahibi daha karakterli ve kaliteli olan bir yere taşındım. Adres için arayınız" notu yapıştırarak tepki gösterdi.

Eren gazetecilere yaptığı açıklamada, apartman sakinlerinin topuklu ayakkabı sesinden rahatsız olduğunu için ruhsat için gerekli imzayı atmadıklarını ileri sürdü.

Komşularının sürekli topuklu ayakkabı sesinden dolayı polisi ve zabıtayı aradığını belirten Eren, "Çıktığım yere masraflar yaptım. 1 ay geçmeden üst kattakiler, 'Topuk sesleri yukarıya kadar geliyor. Rahatsız oluyoruz. Uyuyamıyoruz, topuk seslerini tek tek sayıyoruz' diye şikayete gelmeye başladı. Yaza kadar idare edin, yazın buradan çıkacağım diye söyledim. Onlara bu konuda daha da dikkat edeceğimi anlattım. Şikayet üzerine topuklu ayakkabı giymeyi de bıraktım. Camdaki yazıyı onlara olan öfkemden yazdım. Çünkü işyerinden çıkmak zorunda kaldık. İçimde olan öfkemi böyle anlatmaya çalıştım." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER