Denizli'de Tekstil Devinden Alacaklı Olanlara Çağrı

Denizli’nin önde gelen tekstil firmalarından birisi olan ve 1 yıl süreyle konkordato süresi alan Aslan Tekstil için atanan komiser heyeti, firmadan alacaklı olan kişi ve kurumlara çağrıda bulundu. Alacaklıların 15 gün içinde dayanak belgeleri ve dilekçeleri ile birlikte Konkordato Komiserliğine başvurmaları istendi.

Denizli'de Tekstil Devinden Alacaklı Olanlara Çağrı

HABERDENİZLİ.COM
Denizli'de Daha önce 3 ay süreyle geçici koruma alan Aslan Tekstil Ve Konfeksiyon A.Ş, tekrar mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme ise durumunu değerlendirdiği Aslan Tekstil’e 20 Aralık 2018 tarihinden başlamak üzere 1 yıl ek mühlet kararı vermişti. Daha önce denetim ve kontrol amacıyla firmaya atanan 3 komiserin görevlerine de devam kararı alınmıştı. Mahkemenin atadığı komiser
heyetinden ise firmadan alacaklı olan kurum ve kişilere bir çağrı geldi. Yayınlanan resmi ilanda, Aslan Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den alacağı bulunanların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde alacaklarını dayanak belgeleri ve dilekçeleri ile birlikte Konkordato Komiseri Erkan Seçen’in Sırakapılar Mahallesi 493 Sokak No: 10 D:18 Ali Urhan İş merkezi, Merkezefendi/Denizli adresine giderek bildirmeleri gerektiği duyuruldu.

Alacaklarını bu süre içerisinde bildirmeyen alacaklıların ise Bilançoda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri duyuruldu.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER