Denizli'de Taksi Ücretini Ödemek İstemeyen Suriyeliler Tekme Tokat Dayak Yedi

Denizli'den taksiyle Pamukkale'ye giden 2 Suriyeli genç 70 liralık taksi ücretini ödemek istemeyince çevredekiler tarafından tekme tokat dövüldü.

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'de hafta sonu meydana gelen olayda otogardan Mustafa Bircan'ın taksisine binen Suriye uyruklu 2 kişi Pamukkale'ye gitmek istediklerini söyledi. Gitmek istedikleri Pamukkale'ye gelince taksi şoförü Mustafa Bircan taksimetredeki yazan ücreti söyledi.

Ücreti çok bulan ve taksiciye para vermek istemeyen Suriye uyruklu 2 kişi sorun çıkarmaya başladığı iddia edildi. Taksici parasını isteyince değişik bahanelerle kaçmaya çalışan kişiler sonrasında trafik polisinin yanına gitti.

Taksimetrenin arızalı olduğunu ve 70 lira vermeyeceklerini söyleyen Suriyeli gençler taksiciyi trafik polisine şikayet etmeye başladı.

O an tesadüfen olay yerinde bulunan trafik polisi taksiyi ve taksimetreyi kontrol ettikten sonra sorun olmadığını ve taksicinin ücretinin ödenmesi gerektiğini belirtti.

ÇEVREDEKİLER SURİYELERİ TEKME TOKAT DÖVDÜ

Yine para ödememek için ayak direten kişileri gören çevredeki vatandaşlar taksiciye neler olduğunu sordu.

Suriye uyruklu gençlerin para ödemek istemediğini duyan vatandaşlar ile Suriyeli gençler arasında bir anda tartışma çıktı.

Gerginliğin üst seviyeye tırmanmasıyla büyüyen sözlü tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

Çevredeki vatandaşlar Suriyeli 2 genci tekme tokat döverek taksicinin ücretini ödettiği ileri sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 11:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkoğlu
Türkoğlu - 6 ay Önce

Şerefsiz suruyeliler serefsiz

SIRADAKİ HABER