Denizli'de şüpheli ölüm! Genç yaşta hayata gözlerini yumdu

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde geçirdiği bisiklet kazası sonrası yaralanan, antibiyotik verilerek evine gönderildiği iddia edilen 36 yaşındaki İbrahim Sizgen, arkadaşlarıyla birlikte alkol aldıktan sonra hayatını kaybetti.

GÜNCEL 21.10.2020, 09:09
Denizli'de şüpheli ölüm! Genç yaşta hayata gözlerini yumdu

HABERDENİZLİ.COM

Olay, geçtiğimiz günlerde Acıpayam’ın Alaattin Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre İbrahim Sizgen, bisikletiyle hareket halindeyken yola aniden çıkan köpeğe çarptı. Takla atan Sizgen, sol tarafının üstüne düştü. Kazanın hemen Sizgen, Çameli Devlet Hastanesine kaldırıldı. 36 yaşındaki Sizgen, burada yapılan müdahalesinde iç kanama şüphesiyle bir süre müşaade altında kaldıktan sonra verilen antibiyotikle evine gönderildi.

EĞLENCE MEKANININ ARDINDAN RAHASIZLANDI
Verilen hapı alan Sizgen, aynı günün akşamında 3 arkadaşıyla birlikte eğlence mekanına gitti. Burada alkol alan Sizgen, bir anda fenalaştı. Hemen Çameli Devlet Hastanesine kaldırılan Sizgen, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 36 yaşındaki adamın kesin ölüm nedeni Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde yapılacak olan otopsinin ardından belli olacak.

SAHTE ALKOL ŞÜPHESİ ORTDAN KALKTI
Sizgen’in ani ölümü sahte alkol iddiasını gündeme getirdi ancak Sizgen ile birlikte alkol alan 3 arkadaşında bir şey olmaması bu iddiayı çürüttü.

Kaynak: denizli24haber.com

Yorumlar (0)