Denizli'de Sokak Ortasında Köpek Satışı

Denizli’de sokak ortasında köpek satılıyor. Bu durum inanılmaz ama gerçek. Bir hayvan sever tarafından ortaya çıkarılan olayda sokak ortasına köpekleri bağlayan bir kişi, satılıktır ilanı da astı. Bu durum hayvan severlerin büyük tepkisine neden oldu.

GÜNCEL 17.05.2019, 10:46 17.05.2019, 10:50
banner1551

HABERDENİZLİ.COM

İlginç olay, Mehmetçik Mahallesi’nde yaşandı. Diş Hastanesinin hemen üstünde ara sokakta, bir kişi 2 köpeği zincirle duvara bağladı. Köpeklerin bağlı olduğu duvara ismini de yazan zanlı, köpeklerin satılık olduğunu da belirtti. Bunu gören bir hayvan sever, köpek satıcısına tepki gösterdi. Yine hayvan severin iddiasına göre köpek satıcısı kendisine hakaret etti. Yine iddiaya göre satıcının, sattığı köpeklere işkence ettiği öğrenildi. Hayvan sever tarafından görüntülenerek sosyal medyada paylaşılan durum, büyük tepkiye neden oldu.

Yorumlar (2)
Hasan sarı 1 yıl önce
Aslında mantıklı nir durum neden şikayet etmişler anlamadım bizim insanımıza parayla satarsan bakıyorlar evin içine alıyorlar ama sokakta gezen köpeğe dönüp bakmazlar abi bu bir haber değil eğer haberse o şikayet eden kişi suçlu bence
sss 1 yıl önce
petshop ta 3 bin liraya satsa laf etmezdi :)))
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi