Denizli'de Öfkeli Komşu 50 Yaşındaki Kadını Hastanelik Etti

Denizli’de 39 yaşındaki erkek, çok gürültü yapıyor diye kadın komşusunu darp etti. Kadını önce döven, ardından da nacakla saldıran zanlı, dehşet saçtı. Kadın hastanede tedavi altına alınırken, erkek ise gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Denizli'de Öfkeli Komşu 50 Yaşındaki Kadını Hastanelik Etti

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de 39 yaşındaki erkek, çok gürültü yapıyor diye kadın komşusunu darp etti. Olay, Sarayköy’e bağlı Ahmetli Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre müstakil olan evinin bahçesinde odun kıran 50 yaşındaki Sevcan Yalman’a komşusu saldırdı. Yalman’ın çok gürültü yaptığını iddia eden 39 yaşındaki İsmail İ., kadını uyarmadan saldırmaya başladı. Önce kendi evinin balkonundan kadına parke taşı ve kova fırlatan adam, daha sonra kadının yanına gelerek ona darp etmeye başladı.

Kadını döven adam, daha sonra ise nacakla kadına saldırdı. Kafasından ve omzundan yaralanan kadın, olayın şokunu uzun süre atlatamadı. Komşuların araya girmesiyle olay sona erdi. Kavganın bitmesinin ardından bölgeye hemen sağlık ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen ekipler, yaralı kadını hastaneye kaldırdı.

Olay yerine gelen jandarma ekipleri ise saldırgan komşuyu gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen İsmail İ. Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Fotoğraflar: Meriç Ulukuş

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER