Denizli'de kaybolan İranlı çocuktan sevindirici haber

Denizli'de yaşayan İran uyruklu 13 yaşındaki kızdan Pazar gününden beri haber alınamayan kızdan haber geldi. Çocuk Şube ekiplerince bulunan çocuğun, genel sağlık durumu ise iyi olduğu bilgisi aktarıldı.

GÜNCEL 25.10.2019, 17:38
Denizli'de kaybolan İranlı çocuktan sevindirici haber

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Pamukkale İlçesi Bağbaşı Mahallesi'nde ikamet eden 13 yaşındaki İran Uyruklu kız Kimiya Fekri Kohnesari pazar günü evinden eşyalarını toplayarak çıktı. Annesi Marziyeh Maghsoodi kızının evden eşyalarını alarak çıktığını eski model mavi bir araca binerek gittiğini iddia etmişti.

Yapılan araştırmalar sonucunda çocuğun bulunduğu ve Polis Çocuk Şubede olduğu belirtildi. İranlı anne çocuğunun bir apartman dairesinde bulunduğunu ona bu küçük yaşında bunları yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

OLAY
Olay Pamukkale İlçesi Bağbaşı Mahallesinde meydana geldi. 19 Ekim Cumartesi günü annesi ile tartışan 13 yaşındaki kız evden çıktı. Pazar günü öğle saat 12.00 sularında eve dönen kız eşyalarını toplayarak annesine ben seninle yaşamak istemiyorum diyip evden çıktı. Balkondan bakan anne mavi renkte eski bir aracın içine bindiğini aracın içinde bir erkek ve bir kadın daha olduğunu iddia etti.

Yorumlar (0)