Denizli'de Kadına Şiddet Anları Kamerada

Denizli’nin Merkezefendi İlçesinde kadına şiddet anları kameralara yansıdı. Sabah saat 09:05 geçe meydana gelen olay bir vatandaşın kamerasına yansıyan olayda bir erkeğin, kadını darp etmesi ve kadının çığlıkları görüntülerde yer aldı.

GÜNCEL 10.11.2021, 15:41 10.11.2021, 15:57

10 Kasım Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü andığımız günde kadına şiddet olayı meydana geldi. Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Sırakapılar Mahallesinde, Sevil Kaynak Ortaokulu’nun orda meydana gelen olayda kimliği belirlenemeyen bir kişi yanında bulunan bir kadına şiddet uyguladı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü nedeniyle saat 09:05’te saygı duruşunda bulunmak isteyen bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıyan olayda şiddet anları kaydedildi.

AYIRMAYA ÇALIŞAN VATANDAŞLAR KAVGA ETTİ

Meydana gelen olayda kadına şiddet uyguladığı ve zorla arabaya bindirmeye çalıştığı anlar kameraya yansırken, kadının ‘Yeter’ çığlıkları duyuldu. Olay yerinden geçen bir vatandaş adama müdahale ederken, şiddet uygulayan adam, yardım etmek ve kavgayı ayırmak isteyenlerle kavga etti. Sosyal medyaya yansıyan olay büyük tepki çekerken, çevredekilerin ihbarı üzerine polisin olayla ilgili soruşturma başlattığı iddia edildi.

Yorumlar (0)