banner1348

Denizli'de İşsiz Engelli Çift Yardım Bekliyor

Denizli’de engelli çift için yardım kampanyası başlatıldı. İşsiz kalan çift için DEYADD Denizli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından başlatılan kampanya kapsamında ev malzemeleri ve evin temizliği için destek bekleniyor.

Denizli'de İşsiz Engelli Çift Yardım Bekliyor

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'de İşsiz kalan çift için DEYADD tarafından başlatılan yardım kampanyasına hayırseverlerden destek bekleniyor.

Denizli’de Merkezefendi ilçesi Sırakapılar Mahallesi’nde yaşayan Tuğba-Uğur E. çifti için yardım kampanyası başlatıldı. 31 yaşında olan çiftten babanın yüzde 50 işitme ve yüzde 50 görme kaybı, annenin ise sağ gözünde yüzde 99 görme kaybının olduğu, yine annenin yeşil reçeteyle karaciğer ameliyatı olduğu öğrenildi.

Aile babasının bir boyahanede çalışmaya başladığı işletmenin 6 aylık maaşını alamadan iflas ettiği öğrenildi. Ailenin 15 gün önce oturduğu eve taşındığı ifade edildi. 8 ve 3 yaşında 2 çocukları olan aile için kampanya DEYADD Denizli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından başlatıldı.

Kampanya kapsamında evi temizleyecek gönüllülerin yanında koltuk takımı, yatak odası takımı, doğalgaz uyumlu fırınlı ocak, halı, perde ve çocuklar için ranzaya ihtiyaç olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER