Denizli'de 6 saatlik keçi kurtarma operasyonu

Denizli Altındere köyünde yaşayan Mesut Yılmaz'a ait mahsur kalan 5 keçisi Denizli AKUT ekibi tarafından kurtarılarak sahibine teslim edildi.

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Altındere köyünde yaşayan Mesut Yılmaz'a ait mahsur kalan 5 keçisi Denizli AKUT ekibi tarafından kurtarılarak sahibine teslim edildi. Denizli AKUT ekibi 6 saatlik azimli çalışması sonucu operasyon sıkıntısız bir şekilde gerçekleşti.

Altındere Muhtarı Burhan Çimentepe, "Sivri Mevkisinde bulunan Altındere köyünden Mesut Yılmaz'a ait 22 adet keçimiz kalmıştır. Ama bu keçilerin 12 tanesi kendi imkanlarıyla atmışlar 2 tanesinin bacakları kırılmış. Bu keçilerden geriye kalanları ise 2-3 tane ekip gelerek keçileri kurtarmaya çalıştı aşağıya indiler ama hava şartlarından dolayı keçileri kurtaramadılar. Saat sabah 09.00 sıralarında gelen 8 kişilik Denizli AKUT ekibi ile beraber Sivri Mevkisine keçilerin düştüğü yere gittik. Oradan AKUT ekibindeki arkadaşlar çalışmalarını yaptılar. Aşağıya inerek oradaki 5 keçiyi zor şartlar altında kurtardılar." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2017, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER