banner1348

Denizli'de 15 Yaşındaki Genç Hayatını Kaybetti

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde halı sahada düşerek beyin kanaması geçiren TEV Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Enes Emre Kef (15) hayatını kaybetti.

Denizli'de 15 Yaşındaki Genç Hayatını Kaybetti

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Pamukkale İlçesi'nde bir hafta önce halı sahada dengesini kaybederek düşen ve kafasını yere vuran Enes Emre, hastaneye kaldırıldı. Yaklaşık 1 haftadır yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Enes Emre, yaşama tutunamadı.

Enes’in ölüm haberini alan okul arkadaşları ve öğretmenleri büyük üzüntü yaşadı.

Öğretmenlerinden Mehmet Selçuk, sosyal medyada Enes’in fotoğrafını paylaşarak şu duygularını paylaştı, “Teval’in çalışkan, saygılı, efendi mi efendi öğrencisi Enes Emre’mizi elim bir kaza sonucunda maalesef kaybettik. Beş gündür makineye bağlı bir şekilde yaşatılmaya çalışılıyordu ama kötü haber geldi. Yıllardır dersine girdiğim her sınıftaki öğrencilerimin fotoğraflarını onlara sonraki yıllarında sürpriz yapmak için çekerim. Güzel öğrencimin bu fotoğrafını da 28 Eylül’de çekmiştim. Kim bilebilir ki bu fotoğrafın bir gün kara bir haber için kullanılacağını! İçimiz yandı, arkadaşları, öğretmenleri kahroldu. Yarın onu sonsuzluğa uğurlayacağız. Işıklar içinde uyusun. Teval’in başı sağolsun…”

 Enes Emre hayatını kaybetti

YORUM EKLE
YORUMLAR
Antikemalist
Antikemalist - 4 hafta Önce

Ne demek ışıklar içinde uyusun cahil kemalist

Ramazan bozkuş
Ramazan bozkuş - 4 hafta Önce

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun ALLAH ailesine sabır versin

oznur
oznur - 1 ay Önce

alah rahmet eylesin acili ailesine sabirlik versin rabim inelillahu ve ine ileyhi raciun alahtan geldik alaha geri dondurulcez her. canli olumu tadacak

musa bobur
musa bobur - 1 ay Önce

Allah rahmet eylesin

Ayşe Biçer
Ayşe Biçer - 1 ay Önce

Mekanı cennet olsun Allah ailesine sabır versin canım benim çok acı

Zeynep sahin
Zeynep sahin - 1 ay Önce

Allah rahmet eylesin nurlar içinde uyuşun inşAllah kederli ailesine baş sağlığı diliyorum.

SIRADAKİ HABER