banner1348

Denizli'de 1 Mayıs için miting alanı hazır, önlemler alındı

1 Mayıs İşçi Bayramı için Denizli'de kutlamalar yapılacak. Bursa Caddesindeki miting alanı kutlamalar için hazırlanmış durumda. Denizli emniyeti olumsuzluklara karşı gerekli önlemleri aldı. Kortej çınardan miting alanına ilerliyor. Ana caddeler araç trafiğine tamamen kapatıldı.

Denizli'de 1 Mayıs için miting alanı hazır, önlemler alındı
banner1336

1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Denizli’de de kutlanıyor. Denizli Emniyet Müdürlüğü, Bursa Caddesi’ndeki miting alanında yapılacak kutlamalarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için tüm önlemleri aldı.

İşçi Bayramı olarak kutlanan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Denizli’de de kutlanıyor. İstiklal Caddesi, başta olmak üzere miting alanı yönündeki ana caddeler araç trafiğine kapatıldı. Bursa Caddesi’ndeki miting alanında yapılacağı daha önceden belirtilen etkinliğe, vatandaşlar 15 Temmuz Şehitler Meydanı’ndan kortej halinde ilerlemeye devam ediyor.

Saat 12 itibariyle kutlamalar, 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda başladı. İstiklal Caddesi'nden kortej halinde miting alanına yürüyen gruplar, slogan atarak ve şarkılar söyleyerek İşçi Bayramı'nı kutladı. Kutlamalara Eğitim-Sen, KESK

DİSK, TMOBB.,Büro Emekçileri Sendikası, Eğitim-İş Sendikası, Chp, Haziran hareketi, Emep, Hdp, Add ve birçok vatandaş katıldı. 

Kutlamaların alınan izin kapsamında Bursa Caddesi’ndeki miting alanında saat 17.00’ye kadar devam edeceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2017, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER