Denizli Cumhurbaşkanı Adayını Ağırlayacak

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 8 Temmuz Salı günü Başbakan Erdoğan'ı 29 Ekim Bulvarı'nda düzenlenecek mitingde ve Adalet Parkı'nda yapılacak iftar programında ağırlayacaklarını söyledi.

GÜNCEL 07.07.2014, 15:47 08.07.2014, 12:39
Denizli Cumhurbaşkanı Adayını Ağırlayacak
banner1749
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 8 Temmuz Salı günü Başbakan Erdoğan'ı 29 Ekim Bulvarı'nda düzenlenecek mitingde ve Adalet Parkı'nda yapılacak iftar programında ağırlayacaklarını söyledi. 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 8 Temmuz Salı günü Denizli'de olacak. Denizli'ye bu kez Cumhurbaşkanı adayı olarak gelecek Başbakan Erdoğan, 29 Ekim Bulvarı'nda saat 17.00'de düzenlenecek mitinge katılacak. Başbakan Erdoğan mitingin ardından, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın ev sahipliğinde, Adalet Parkı'nda düzenlenecek iftar sofrasında ağırlanacak. Başbakan Erdoğan, önce mitingde daha sonra 15 bin kişinin katılacağı iftar sofrasında Denizlililerle bir araya gelecek. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gerçekleştireceği ziyareti heyecanla beklediklerini söyledi. Denizlililerin kente ayrı bir önem veren Başbakan Erdoğan'ı her zaman bağrına bastığına dikkati çeken Zolan, şöyle konuştu: "İnşallah halkımız bu gelişinde de Başbakanımızı en güzel şekilde karşılayacaktır. Ancak, Başbakanımız bu kez Denizli'ye daha farklı geliyor. Kentimizi her fırsatta ziyaret eden bize ayrı bir önem veren Başbakanımız bu kez cumhurbaşkanı adayı olarak geliyor." 
Başbakan Erdoğan'ın Denizli'ye her gelişinde kente yeni güzellikler katıldığına dikkati çeken Başkan Zolan, sözlerini şöyle sürdürdü: "İnşallah hem Denizli hem Türkiye kazanacak. Yıllardan beri bu ülkeye hayatını vakfetmiş olan Başbakanımız, bu ülke için her fedakarlığı yapmış olan Başbakanımız cumhurbaşkanı adayı olarak Denizli'ye geliyor. İnşallah Cumhurbaşkanı olarak da ülkemizi daha iyiye, daha güzele götürecek. Bundan hiç şüphemiz yok." Denizli'nin 8 Temmuz Salı günü Başbakan Erdoğan'ı ağırlayacağına dikkati çeken Zolan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Salı günü Başbakanımız saat 17.00'de 29 Ekim Bulvarı'nda düzenlenecek mitingde halkımıza seslenecek. Başbakanımız Adalet Parkı'nda düzenlediğimiz 15 bin kişinin katılacağı iftar programına katılacak. İftarımızı inşallah Başbakanımızla birlikte açacağız."

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (1)
:) 7 yıl önce
Devletin belediyenin tüm imkanlarını kullanarak seferber olun