banner1029

Denizli bugün gripinle coşacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 3 gün sürecek dev bir festivale imza atıyor. Ege'nin en büyük parkı Ak Vadi'de düzenlenecek festivalde Gripin, Koray Avcı ve Grup Seksendört sahne alacak. Ak Vadi Festivali, 22-23-24 Eylül'de gerçekleştirilecek. Konserin il günü (Bugün) Gripin sahne alacak.

Denizli bugün gripinle coşacak
banner1262

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl ilkini düzenleyeceği Ak Vadi Festivali ile dev bir organizasyona imza atıyor. Ege'nin en büyük parkı Ak Vadi'de düzenlenecek festivalde Türkiye'nin ünlü sanatçıları yer alacak. Gripin, Koray Avcı ve Grup Seksendört'ün sahne alacağı konserler düzenleyecek Denizli Büyükşehir Belediyesi, festival alanına dev oyun parkı kuracak. Özellikle çocukların gönüllerince eğleneceği festivalde ayrıca tiyatro, halk dansları ve animasyon gösterileri yapılacak. Ücretsiz ikramların da  düzenleneceği Ak Vadi Festivali, 22-23-24 Eylül'de yapılacak. Konserler, dev oyun parkı, tiyatro, halk dansları ve animasyon gösterilerinin yapılacağı Ak Vadi Festivali, 22-23-24 Eylül'de gerçekleştirilecek.

Ücretsiz servisler kalkacak Gündüz 13.00'de başlayacak ve birçok stantın açılıp etkinliklerin düzenleneceği festival gece yarısına kadar sürecek. Üç gün sürecek festivalde 22 Eylül Cuma günü Gripin, 23 Eylül Cumartesi günü Koray Avcı ve 24 Eylül Pazar günü ise Grup Seksendört sahne alacak. Üç gün sürecek dev bir festivale imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi organizasyonla ilgili tüm tedbirleri alırken, Ak Vadi Parkı'na ulaşım için 2 ayrı noktadan ücretsiz servis kaldıracak. 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı ve Denizli Polis Evi karşısından kalkacak servisler saat 13.00'den itibaren hizmet verecek. Servisler gece sonunda yine Ak Vadi Parkı'ndan kalkış noktalarına hareket edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243

banner1241