Denizli Basket’e, En İyi Takım Ödülü

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket takımı, Pamukkale Üniversitesi tarafından Denizli’nin en iyi spor takımı seçildi.

GÜNCEL 17.05.2019, 12:04
Denizli Basket’e, En İyi Takım Ödülü
banner1551

HABERDENİZLİ.COM / SEBAHATTİN ALP

TB2L’de şampiyon olup, TBL’ye yükselen Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket takımı, başarısının karşılığında PAÜ öğrencilerinin katıldığı oylamada, Denizli’nin en iyi spor takımı seçildi.

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Spor Ödülleri Töreni’nde, en iyiler ödüllerini aldı. Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, üniversite öğrencileri tarafından ‘Denizli’nin En İyi Spor Takımı’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödülü, TRT Spor Daire Başkanı Mehmet Buğra Şahin, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a takdim etti.

‘En İyi Antrenör’ ödülünü ise Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Baş Antrenörü Şahin Ateşdağlı, Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz’in elinden aldı.

Hüseyin Yılmaz Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törene Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz, futbolcular Recep Niyaz, takım kaptanı Mehmet Akyüz ile öğrenciler katıldı.

Denizli Basket

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi