banner1348

Denizli Barosu Seçim Güvenliği Merkezi kurdu

16 Nisan’da  yapılacak olan referandumun özgür, adil  ve demokratik biçimde gerçekleştirilmesi düşüncesiyle; Denizli Barosu bünyesinde “Seçim Hukuku ve Güvenliği Merkezi” kuruldu. 

Denizli Barosu Seçim Güvenliği Merkezi kurdu
banner1336

Denizli Barosu, Denizli’de seçimlerin  huzur içinde şaibesiz ve güvenilir biçimde gerçekleşmesi, seçmenlerimizin sandıkta oylarının kullanmaları sırasında yaşanabilecek her türlü olumsuzlukların giderilmesi için Seçim Hukuku ve Güvenliği Merkezi’ni kurdu. 

Baronun yönetim kurulu üyelerinin tamamının kurul üyesi olarak görevlendirildiğini söyleyen Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan, “Seçimle ilgili yaşanabilecek  olumsuzluklara karşı anında müdahale edebilmek ve vatandaşlarımızdan gelecek her türlü ihbar ve şikayetin raporlandırılması ve değerlendirilmesi  ve gereğinin yapılması  amacıyla  bir iletişim hattı tesis edilmiştir. Bu iletişim hattımızdan, başta sandık kurulları ve görevlileri olmak üzere tüm vatandaşlarımız karşılaştığı sorunun çözümü için bağlantı kurabilecektir. 16 Nisan  günü yapılacak referandum oylamasını da kapsayan süre boyunca 24 saat açık olacak bu iletişim hattında seçmenlerimizin soruları da yanıtlanacaktır.  0 505 923 77 76 numaralı telefon hattından tüm yurttaşlarımız Denizli Barosu'na ulaşabilecektir.” İfadelerini kullandı. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER