Denizli Adliyesi Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Ortaköy Emekli oldu

Denizli Adliyesi’nde görev yaparken emekliye ayrılan Denizli Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Ortaköy, meslektaşları ve adliye personeli tarafından düzenlenen törenle adliyeye veda etti.

GÜNCEL 27.10.2021, 13:09 27.10.2021, 13:12
Denizli Adliyesi Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Ortaköy Emekli oldu

Denizli Adliyesi protokol alanında düzenlenen veda törenine, çok sayıda Hakim ve Cumhuriyet Savcısı ile adliye personeli katıldı. Törende konuşan Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Bölükbaşı, Denizli Adliyesi ve yargı camiasının çok değerli bir yargı mensubunu uğurlamanın burukluğunu yaşadıklarını ve adliyemiz adına yaptıkları hizmetlerinden dolayı şükranlarını ifade ederek, emeklilik yaşamında sağlık, mutluluk ve başarı dileklerini ileterek çiçek takdiminde bulundu.

Emekliye ayrılan Denizli Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Ortaköy, görevi boyunca yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı ilkelerine bağlı kaldığını, yasaların gerektirdiği şekilde vicdanıyla karar verdiğini belirterek, töreni düzenleyen Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Bölükbaş başta olmak üzere, Hakim ve Cumhuriyet Savcıları ile adliye personeline teşekkürlerini iletti. 

Yorumlar (0)