Demirat’ lara iki yeni üye

Denizli’de Demirat Sürücüleri Motosiklet Tutkunları Kulübü’nü düzenlenen törenle iki yeni üye daha katıldı. Yeni üyeler Hakan Kavaklar ve Sezai Demiryürek’e üyelik yeleklerini Demirat Sürücüleri Motosiklet Tutkunları Kulübü Başkanı Umut Sinkil giydirdi.

Demirat’ lara iki yeni üye
Denizli’de Demirat Sürücüleri Motosiklet Tutkunları Kulübü’nü düzenlenen törenle iki yeni üye daha katıldı. Yeni üyeler Hakan Kavaklar ve Sezai Demiryürek’e üyelik yeleklerini Demirat Sürücüleri Motosiklet Tutkunları Kulübü Başkanı Umut Sinkil giydirdi. 16 olan kulüp asil üye sayısı 18’e yükseldi. Şef 20 Restoranda düzenlenen geceye kulüp üyelerinin tamamı katıldı.
Çeşitli iş ve meslek sahibi olan 16 motosiklet tutkununun altı yıl önce bir araya gelmesi ile kurulan Demirat Sürücüleri Motosiklet Tutkunları Kulübü’ne ilginin her geçen yıl arttığını belirten Kulüp Başkanı Sinkil, “Demirat Sürücüleri örf, adet ve ananelerimize göre yaşayan, ‘motorcu serseridir’ imajını yıkmak isteyen, ailelerimizle yaptığımız gezilerde Denizlili motosiklet tutkunları olarak örnek teşkil ettiğimizi unutmadan yoluna devam eden bir topluluktur. Demirat Sürücüleri 6 yıl önce motor sevdalısı arkadaşlar tarafından kurulmuş, başlangıçtaki amacı motosikletle dolaşıp yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmaktı. Ancak, zamanla farkında olmadan birçok misyonu üstümüze aldık. Birçok sosyal etkinliği gerçekleştirdik” dedi. Kulübe yeni katılan iki üyenin yeleklerini giydiren Sinkil, “Kulüp olarak yeni üye kabulünde çok katı kurallarımız var. İki yeni üye arkadaşımız bir yıla yakın kulüp binamızda düzenlediğimiz toplantılara katıldı. Yıl içinde düzenlediğimiz motor sürüşlerimize katıldı. Kulüp üyelerimize karşı davranışlarıyla bizlerin takdirini aldı. Kulübümüze üye 16 arkadaşımızın ortak kararı ile iki arkadaşımız kulübümüze katıldı.” Diye konuştu. Kulüp üyeleri yelek törenin ardından gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde eğlendi.haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2013, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER