Danabol Nedir?

GÜNCEL 22.08.2020, 17:19 22.08.2020, 17:23
Danabol Nedir?

Danabol, protein metabolizması üstünde büyük bir etkiye sahip eski bir oral steroid olmaktadır. Methandrostenelone / Methandionone protein sentezlerini artırır, böylelikle de protein oluşumlarını da desteklemektedir. Bu etki ise pozitif bir azot dengesinde kendini gösterir ve iyileştirilmiş bir iyilik halinde olmaktadır. Kalsiyum dengeleri de olumlu etkilenmektedir. Methandrostenelone / Methandionone, kemiklerdeki kalsiyum birikimlerini de arttırır. Methandrostenelone / Methandionone, anabolik (protein biriktirme) etkilerinin ve genel olarak da roborizan (tüm organizmanın güçlendirilmesi) etkilerinin elde edilebileceği tüm hastalıkların ve durumların da tedavilerinde endikedir.

Artık günümüzde Danabol sipariş oranlarında da büyük bir artışın olduğu da görülmektedir.

Danabol, 1956 senesinde Amerikan Dr. John Ziegler tarafından Ciba- Geigy şirketi ile beraber geliştirilen bir oral anaboliktir. ABD de 1960 senesinde piyasaya sunuldu ve kısa süre içerisinde de pek çok ülkede satışa sunulmuştur. Danabol, birkaç yıl boyunca tüm atletler tarafından en çok tercih edilen ve en çok kullanılmakta olan bir anabolik steroid olmuştur.

Özellikle de vücut geliştiricileri, halterciler için de dozaj spektrumu da çok geniştir. Günde 2 tabletten günde 20 ya da daha fazla tablete kadar da değişmektedir. 2 dereceli tablet almaları gerektiğine inanan sporcular Ciba- Geigy şirketinin bileşik Danabol hakkında yaptığı ilginç ifadeyi de düşünmelidir: “Danabol’un etkisinin en belirgin ölçüsü, vücut ağırlıklarındaki artıştır. Vücut ağırlıklarının artması ile dozaj miktarları arasında direkt bir korelasyon yok gibi görünüyordur”

Aslında yarışmak adına iddialı olmayan sporcular Danabol ile son derece tatmin edici bir ilerleme sağlayacaktır. Rekabetçi atletler, daha ileri sporcular ve 100 kilodan fazla olan sporcuların da günde 40 mg dan fazla ve çok nadir durumlarda da 50 mg günden fazla ihtiyacı da yoktur.

Günümüzde artık sporcuların bu ürüne olan talepleri her geçen gün artış göstermektedir. Eğer ki bu ürünleri satın almak istiyorsanız internet üzerinden Danabol sipariş yazarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu ürünlere siparişler sürekli bir artış içinde olmaktadır. Çok iyi sonuçlar ortaya koyan bu ürünü kolaylıkla da internet üzerinden satın alabilirsiniz.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)