Damaca Su Son Tüketim Tarihi Ne Olmalı

GÜNCEL 24.06.2021, 09:28
Damaca Su Son Tüketim Tarihi Ne Olmalı
banner1749

Damacana suları, arıtılmış temiz su olarak 19 litrelik büyük, sert kaplara koyulmaktadır. Damacana suları sağlıklı ve temiz sulardır. Suyun bir son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Ancak suyun koyulduğu damacana adı verilen kapların, son kullanma tarihleri bulunmaktadır. Damacana kapları, her müşteriden sonra özenle temizlenmekte ve tekrar kullanılmaktadır. Eski yönetmelikte 3 yıl boyunca ya da 75 değişime denk gelecek şekilde kullanılmaktadır. Ancak bakanlığın son kararı ile 3 yıllık süreçte damacana kaplarının eskimediği ve daha uzun sürede de kullanımın sağlanabileceği kararı verilmiştir. Böylece 3 yıl olan kullanım süresi 5 yıla uzatılmıştır. Bu durumda ülke ekonomisi ve küçük işlemeler de daha fazla kar edecekler ve ülke ekonomisine fayda sağlayacaktır.

Damacana Sularının Faydaları Nelerdir?

Damacana suyu sağlıklı ve temiz sudur. Suyun temiz olmasından dolayı oldukça lezzetlidir. Lezzetinin yanında oldukça sağlıklıdır. İç organlarınızın yanında, dış güzelliğinize de katkı sağlamaktadır. Sağlıklı damacana suyunun faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İlk olarak sağlıklı damacana suyu, cildinizi güzelleştirecektir.
  • Vücut ısınızı dengede tutmaya yardımcı olacaktır.
  • Vücuttaki zararlı maddeleri attığı gibi, vücudun ödem toplamasını engellemektedir.
  • Sert maddelerden uzaklaşmış olduğu için yumuşak sudur. Böylece bağırsaklar kolay çalışmaktadır. Yediklerinizi daha kolay sindirmenize yardımcı olacaktır.
  • Kan dolaşımını hızlandırmaktadır.
  • Beyin ve omurilik gibi önemli organları dış etkenlerden korumaktadır.
  • Metabolizmayı hızlandırmaktadır.
  • Vücutta enerji açığı oluşturmaktadır. Bu enerji açığı sayesinde yağ yakımını hızlandırmaktadır.
  • Stresi azalttığı gibi depresyon riskini de en aza indirmektedir.
  • Tokluk hissi yaratır böylece zayıflamaya yardımcıdır.

Bunlar gibi pek çok faydasını daha sıralayabiliriz. Kaliteli ve sağlıklı damacana suyu için, Anadolu Yakası damacana su siparişi alan firmalardan yararlanabilirsiniz.

Damacana Su Nasıl Alınır?

Ataşehir damacana su siparişi firmasından kaliteli ve hızlı bir şekilde damacana su siparişi verebilirsiniz. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için damacana su tercih etmeniz gerekmektedir. Damacana su üzerinde bulunan ambalajda suyun değerleri yazmaktadır. Böylece damacana suyunun ne kadar sağlıklı ve güvenilir olduğunu anlayacaksınız. Damacana su siparişi ve damacana suları hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.marsu.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (0)