banner1348

Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli'ye Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli’ye geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli'ye Geliyor
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

21 Şubat’ta gerçekleşecek olan ziyaret kapsamında Erdoğan’ın 29 Ekim Bulvarında miting düzenlemesi bekleniyor. Erdoğan yine ziyaret kapsamında yapımı tamamlanan Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezini açacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli’ye geliyor. 21 Şubat’ta gerçekleşecek olan ziyaret kapsamında Erdoğan’ın 29 Ekim Bulvarında miting düzenlemesi bekleniyor. Erdoğan yine ziyaret kapsamında yapımı tamamlanan Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezini açacak.

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bir kez daha Denizli’ye gelmeye hazırlanıyor. Daha önce Aralık ayı başında Nihat Zeybekci’nin oğlunun düğünü için Denizli’ye gelen Erdoğan, 2 ay sonra yeniden Denizli’ye gelecek. Ziyaret, 21 Şubat’ta gerçekleşecek.

MİTİNG YAPACAK, AÇILIŞA KATILACAK

Erdoğan, Denizli ziyareti kapsamında 29 Ekim Bulvarında miting yaparak halka seslenmesi bekleniyor. Yine ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanının yapımı tamamlanan Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezini açması bekleniyor. Yine açılması muhtemel yerlerden birisi de 29 Ekim Bulvarını İzmir asfaltına bağlayan Yeni Cadde olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 16:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan cabbar
Serkan cabbar - 2 ay Önce

Tanzim satış için geliyo Başkanımız

SIRADAKİ HABER