Çocuğun Üzüldüğünü Görünce Civciv İçin Seferber Oldular

Isparta - Denizli seferini yapan Isparta Petrol Turizm civciv için seferini aksattı.

Çocuğun Üzüldüğünü Görünce Civciv İçin Seferber Oldular

HABERDENİZLİ.COM

Isparta’dan Denizli’ye gitmek için Isparta Petrol Turizmi tercih eden Merve Can oğlunu da yanına alarak otobüse bindi. Merve Can oğluna pazardan aldığı civcivleri de Denizli’ye götürmek istedi. Fakat kurallara göre taşıtın içinde yolcularla birlikte canlı hayvan taşınması yasaktı. Kadın yolcu şansını deneyerek muavine aldığı civcivleri Denizli’ye götürebileceğini sordu. Muavin başta alamayacaklarını söyledi fakat çocuğun üzüldüğünü görünce bagajlar dolsun bakalım dedi. Çocuk, civcivlerin bulunduğu kutuyu bir an olsun bırakmadı. Bir süre sonra muavin kovayla geldi. Civcivleri tek tek kovaya yerleştiren otobüsün muavini otobüsün bagajına kovayı korunaklı olarak yerleştirdi.

CİVCİV İÇİN SEFERBER OLDULAR

Otobüs Denizli'ye doğru yola çıktı. Otobüsün şoförü yolda ara ara otübüsü durdurarak civcivlerin sıcaktan ölmesin diye havalandırdı. 2.5 saat sürecek yolculuk böylece 3 saatte çıktı. Civcivlerin sahibi otobüs firmasının yaptığı bu duyarlılıktan dolayı sosyal medyadan başından geçen olayı anlatarak Isparta Petrol Turizme teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 10:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
serkan uzun
serkan uzun - 3 hafta Önce

yaptıkları iş mükemmel toplumun ihtiyacı olan şey işte bunun gibi işler. içimde iyilik duygusu uyandırdıkları için teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER