Çivril'de Evlilik Vaadiyle 53 Yaşındaki Adamı Dolandırdılar

Denizli'ye bağlı Çivril ilçesinde ikamet eden 53 yaşında olduğu belirtilen Süleyman Önal, kendisine evlenme vaadiyle yaklaşan kadın tarafından 22 bin lira dolandırıldığını iddia ederek, jandarmaya giderek şikayetçi oldu.

GÜNCEL 02.12.2018, 16:31 03.12.2018, 09:41
Çivril'de Evlilik Vaadiyle 53 Yaşındaki Adamı Dolandırdılar
banner1551

Denizli'nin Çivril ilçesi Kızılcayer Mahallesi'nde ikamet eden ve 3 yıl önce eşinden ayrılan 53 yaşındaki Süleyman Önal, bir arkadaşı vasıtasıyla Pınar Y. ismiyle bildiği kadın tarafından dolandırıldığını ileri sürerek, jandarmaya başvurdu. 

Jandarmaya şikayetçi olmasının ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Süleyman Önal, eşinden ayrıldıktan sonra yalnız yaşamak istemediği için yeniden evlenmek istediğini ve bir arkadaşının vasıtasıyla Hatay'a giderek Pınar Y. adlı kadınla tanıştırıldığını söyledi.

Önal, evlenmeyi düşündüğü bu kadına Hatay ve Çivril'deki kuyumculardan 22 bin lira değerinde altın yüzük aldığını belirterek, şunları söyledi.

"Bana 35 yaşında olduğunu söyledi. Ben de aramızda biraz yaş farkı olduğunu söyledim. Bana 'önemli değil mutlu olalım yeter' dedi. Sonra Çivril'e döndük. Burada Pınar bana hasta olduğunu söyledi ve hastaneye götürüp getirdik. Bizim evin bahçesinde fotoğraf falan çekiyordu. Sonrasında 'kardeşlerimle özel konuşamayacak mıyım?' diyerek benden uzaklaştı. Konuşarak bahçenin dışına doğru çıktı ve o sırada sokağın başına gelen arabaya binerek kaçtı gitti." 

Bu kaçarak gidişin ardından dolandırıldığını anladığını ifade eden Önal, bunun üzerine jandarmaya giderek şikayetçi olduğunu kaydetti. 

Kaynak: Anadolu Ajansı
Yorumlar (0)
21°
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi