Çınar Meydanı Yine Tıklım Tıklımdı

Denizli'de gece 23.20 sıralarında kaçak bir şekilde 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda kaçak bir şekilde gömlek ve tişörtlerin satışına halk yoğun ilgi gösterdi.

Çınar Meydanı Yine Tıklım Tıklımdı
Edinilen bilgilere göre, Denizli'de gece 23.20 sularında 3 kişi tarafından 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda gömlek ve kazak satışı yapıldı. 3 kişiden oluşan grupta kimliği belirsiz ve satış izni olmadan gömlekleri satmaya başladı. Çınar meydanına gelen 3 kişi ilk önce yere hasır serdiler daha sonra transitten getirdikleri gömlekleri ve kazakları hasırın üstüne koyduktan sonra 2,5 TL diyerek tüm vatandaşların ilginisi çekmeyi başardılar. Gömleklerin çoğu tanınmış kaliteli markalardan oluşuyordu 2,5 TL'ye kapış kapış giden gömleklere, kazaklara ve çeketlere yoğun ilgi vardı. Gömlekleri alırken vatandaşlar kendi aralarında adeta izdiham yaşadılar. Kalabalığı gören vatadanşlar adeta akın akın gömlekleri almak için 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda satıcının etrafına toplandılar.

Daha sonra olay yerinden zabıta ekiplerine rastlamamak için satışını hızlı bir şekilde yapan kaçak satıcı, yakalanmamak için transite geri malzemeleri koyup 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'ndan uzaklaştıkları belirtildi.


 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER