CHP Pamukkale'de 2. Tura Geçiyor

CHP Pamukkale Belediye Başkan adayı Ahmet Divarcı, adaylık açıklamasından bu yana geçen 60 günlük süreçte; planlanan seçim çalışma takviminin birinci  aşamasını tamamlandığını, seçime kalan 75 günlük sürede ise üç ayrı bölüm ve formatta çalışmalara devam edileceğini söyledi.

CHP Pamukkale'de 2. Tura Geçiyor

HABERDENİZLİ.COM

CHP Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu ile birlikte 15 Ocak'ta Ankara'da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Merkez yöneticileri ile de görüşen Divarcı, bilhassa Genel Merkezce ortaya konulan propaganda yöntem ve ilkeleri ile Belediye Meclis üyelikleri konusunun değerlendirildiğini, karşılıklı bilgi alışverişi ve bilgilendirmeler ile seçim takviminin işleyişine yönelik konuların masaya yatırıldığını belirtti.

İlk tur çalışmalarda öncelikli ve ağırlıklı olarak ilçenin belli kısımlarında çalışma yapıldığını belirten Ahmet Divarcı, “Kalan sürede üç ayrı çalışma formatında seçim gününe kadar örgütümüzle birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Pamukkale ilçemizde tüm seçmenlerimiz gerçekten insan ve üretim odaklı bir belediyenin hasretini ifade ediyor. İlçe kurulduğundan bu yana geçen 5 yıllık sürede maalesef beklenen gelişme yaşanmamış, Pamukkale vizyonunu ortaya koymamış, kentsel ve kırsal gelişim bütünlüğü sağlanamamıştır. Ne üniversitenin ne de turizmin potansiyeli değerlendirilememiştir. Geldiğimiz noktada Pamukkale'nin boşa geçen yılları ve boşa harcanan kaynakları söz konusudur. Kaybedilen bu kaynakları telafi etmek adına bu seçimlerde değişimin gerekliliği ortadadır ve hatta mevcut Başkanın Partisine tekrar aday yapılmayışı da başarısızlığın itirafı mahiyetindedir. Pamukkale'de geleceği hedefleyen, çağdaş ve üretken bir Belediyeciliği halkımızla birlikte kuracağız. Pamukkale ilçesi halkımızın, hepimizin ve tüm dahası  insanlığın göz bebeği konumunda. Pamukkale insanı artık hak ettiğini alacak, Pamukkale kazanacak, Denizli kazanacak diyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER