Ceset Ağır Olunca İş Muhabire Düştü

Denizli'de bu sabah ortaya çıkan yabancı uyruklu bir kişinin cesedini taşımaya adam yetmeyince gazeteci yardım etti.

Ceset Ağır Olunca İş Muhabire Düştü
Denizli'de bugün açığa çıkan olayda, Pamukkale ilçesi Kayalık Mahallesinde apartta kalan İran uyruklu 36 yaşındaki Sepehr Khayyambashı cesedi bulundu. 36 yaşında olduğu tahmin edilen merhumun cenazesini 2. katında bulunduğu aparttan aşağıya indirenler arasında www.haberdenizli.com'un Yazı İşleri Müdürü Zekican Şenkaya da yerini aldı.

Haber alır almaz olay yerine yöneldiklerini belirten Şenkaya, "Haberimizle ilgili görüntü ve bilgi edinmeye çalıştığımız sırada hayatını kaybeden kişinin naaşını aşağıya indirmek için 2 kişi çağırdılar. Ben de hem bilgi alabilmek, hem de 100 kilogramın üzerindeki cesedin taşınmasına yardım etmek için yukarıya çıktım. Polislerle birlikte aşağıya indirdik." dedi.

Yerel basın olarak hayatın her anında insanlarla karşı karşıya geldiklerini belirten Şenkaya, "Yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek insanlık vazifemiz. Ancak meslek icabı önce ilk işimiz fotoğrafını çekmek. Ben de onu yaptım." dedi.İranlı kişinin kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği üzerinde duruluyor. 

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.  

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2016, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER