Çal olayı ile ilgili şok iddia!

Denizli'nin Çal ilçesinde yaşayan Ümmü Coşdan (74) evine bir bardak su istemeye gelen kişi tarafından önce darp edilip daha sonra boynundaki altının gasp edildiğini iddia etti. Daha sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayına katılan ismini vermek istemeyen bir şahıs darp eden kişinin kendi yakını olduğu iddia ederek, ortaya şok bir iddia attı.

Çal olayı ile ilgili şok iddia!

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin Çal ilçesinde dün bir kişi, 'oğlunun arkadaşıyım' diye çaldığı kapıyı açan yaşlı kadından önce su istemiş ardından yüzüne biber gazı sıkmış elini ve kolunu bağlayarak darp etmişti. ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı o olayı gündemine taşıdı. Canlı yayına görüntüyle bağlanan 74 Yaşındaki Ümmü Coşdan Müge Anlı’ya dehşet anlarını anlattı. Yaşlı kadının konuşmasının ardından Anlı, Bu kişiyi mutlaka tanıyan birilerinin olduğunu söyledi. Anlı, “Bu kişiyi evinde barındıran varsa aynı suça iştirak etmiştir. Güvenlik güçlerini beklemeyin orada bulunan güvenlik kameralarına bakın. O kesin oralardan birisidir. Yakalansın ki başka saldırılar olmasın. Kapının arkasına zinciri mutlaka takın, kapıyı zincirsiz açmayın” dedi.

ŞOK İDDİA
Programın ilerleyen dakikalarında ismini vermek istemeyen bir kadın dinleyici programa bağlandı. Kadın, akrabasının böyle işler yaptığını o olabileceğini iddia etti. Tarif edilenle birebir uyduğunu belirten Dinleyici, “Akrabam 1976 doğumludur. Gözleri yeşil, elaya çalıyor. Daha öncede bir kadını dövmüştü. Ufak tefek sabıkalarının olduğunu biliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243