Çal'ı Hüzne Boğan Ölüm

Çal Belediyesi’nin Milliyetçi Hareket Partisi’nden meclis üyesi olan 47 yaşındaki Bülent Ünaldı, hayatını kaybetti. Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Değerli bir siyaset ve hizmet adamını kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyoruz” dedi.

Çal'ı Hüzne Boğan Ölüm
15 ay önce diş ağrısı nedeniyle bir hastaneye giden ve burada yapılan tetkiklerde çene kanseri olduğu ortaya çıkan Çal Belediyesi’nin MHP’li meclis üyesi 2 çocuk babası Bülent Ünaldı, dün gece saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde MHP’nin adayı Fethi Akcan’ın ekibinde yer alan Ünaldı, kansere karşı vermiş olduğu mücadeleyi kaybetti.

Ünaldı’nın ölümü Çal’da büyük üzüntü yarattı. Partili partisiz, her kesimden insanlar Ünaldı’nın Çal’ın Belevi mahallesindeki evine akın etti. Bülent Ünaldı, bugün öğleden sonra Belevi mahallesinde toprağa verilecek. Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Değerli insan, kardeşim, siyaset ve hizmet adamını kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına, sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum. Birlikte yapacak çok işimiz vardı, ancak mevlam onu aramızdan erken aldı. Hepimize sabır diliyorum. Acımız büyük” diye konuştu.

 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER