Büyükşehir parkları, 15 Temmuz fotoğrafları ile donatıldı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ihanet çetesi FETÖ’nün gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin unutulmaması ve gelecek nesillere aktarılması için İncilipınar Parkı ve Çamlık Mesireliği’ndeki panoları 15 Temmuz destanı ve sonrasında yaşananların anların olduğu fotoğraflarla donattı. 

Büyükşehir parkları, 15 Temmuz fotoğrafları ile donatıldı

Denizli Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında düzenlemeye başladığı etkinliklerine devam ediyor. Bu kapsamda ihanet çetesi FETÖ’nün gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin unutulmaması ve gelecek nesillere aktarılması için İncilipınar Parkı ve Çamlık Mesireliği’ndeki panoları 15 Temmuz destanı ve sonrasında yaşanan anların olduğu fotoğraflarla donatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türk milletinin tarih sayfalarına altın harflerle kazıdığı şanlı zaferi bir kez daha ortaya koyuyor. İncilipınar ve Çamlık Mesireliğindeki gezi ve yürüyüş yollarına koyulan fotoğrafların altına yazılan “Şehit ve gazilerimize saygılarımızla” ifadesi dikkat çekerken, vatandaşlar eserlere yoğun ilgi gösteriyor.

Başkan Zolan’dan meydanlara davet 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında düzenledikleri etkinliklerle amaçlarının o geceyi unutturmamak ve gelecek nesillere aktarmak olduğunu kaydetti. 15 Temmuz’da yaşanan destanı ve Türk milletinin bağımsızlığı için neler yapabileceğini tüm dünyaya gösterdiğini ifade eden Başkan Zolan, şöyle konuştu: “Bizler o gün olduğu gibi 15 Temmuz’da da yine meydanlarda olacağız. Ben tüm hemşehrilerimi vatan hainlerine karşı tek ses, tek yürek olduğumuz 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’na davet ediyorum. Burada milletimizin vatan ve bayrak sevdasını bir kez daha tüm dünyaya haykıracağız.”


 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER