banner1348

Büyü Bozma Bahanesiyle Birlerce Kişiyi Dolandırdığı İddiasıyla Gözaltında

Denizli’de yaşayan hayvancılık işiyle uğraşan Selami M., yasak ilişkisi olduğu öne sürülen Halime H ve eski eşi tarafından 1,5 milyon TL dolandırıldığı iddiasında bulunmuştu. Bir süre sonra canlı yayına Selamı M. hakkında büyücü olduğuna dahil binlerce mesaj gelince emniyet güçleri harekete geçerek Selami M. gözaltına aldı.

Büyü Bozma Bahanesiyle Birlerce Kişiyi Dolandırdığı İddiasıyla Gözaltında

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına katılan 45 yaşındaki Denizlili işadamı Selami M, dolandırıldığını iddia etti. Selami M. resmi nikahlı eşiyle evliliği sürerken Halime H. ile de 2 yıl birliktelik yaşadı. Çevresi tarafından hoca olarak bilinen işadamı, katıldığı programda Halime H. ve eski eşi Abdullah Y. tarafından 1,5 milyon lira dolandırıldığını iddia etti. Programa telefonla katılan Halime H. iddiaları yalanladı.

ÜFÜRÜKÇÜ İDDİASI

Programa katılan başka bir kişi ise, Selami H’nin çevresinde hoca olarak tanındığını ve sürekli olarak büyü yaptığını iddia etti.

GÖZALTINA ALINDI!

Canlı yayını izleyen ve telefonla bağlanan seyirciler, Selami M.'nin insanların dini duygularını istismar eden şahıs olduğunu ileri sürdüler. Program sunucusuna gelen mesjalarda ise, Selami M.'a “Hoca” lakabıyla hitap edildiği ve özellikle kadınları hedef alarak fal, büyü yaptığı iddiaları programda çalkalandı.

Dolandırıldığını iddia eden ve bir televizyon programına katılan Selami M., hakkında büyücü olduğu hakkında bine yakın ihbar gelmesi üzerine emniyet güçleri harekete geçti. Suçlamarı reddeden Selami M. canlı yayın sırasında, “Ben buraya dolandırıldığım için geldim. Yayından çıkıyorum” dedi ve stüdyoyu terk etti. Bu sırada harekete geçen emniyet güçleri, Malçok, binadan çıkar çıkmaz yakalayarak gözaltına aldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER