Bunu Yapan İnsan Olamaz

Denizli’nin Pamukkale İlçesi Karşıyaka Mahallesinde meydana gelen olay hayvanseverleri ayağa kaldırdı.

GÜNCEL 17.09.2020, 11:23 17.09.2020, 11:41
Bunu Yapan İnsan Olamaz
banner1641

İddiaya göre, son günlerde Karşıyaka Mahallesinde evde beslenen kediler olmak üzere birer birer ortadan kaybolmaya başladı. Kedi besleyen vatandaşlar bakımlarını üstlendikleri kedilerin dışarıya çıksa bile bir süre sonra eve tekrar dönmesi gerekirken kedilerin geriye dönmediğini ifade etti.

S.D. isimli vatandaşın ortadan kaybolan kedilerden biri boş bir arazide kulakları kesilmiş ve gözleri oyulmuş halde bulununca ipler gerildi. Öldürülen kedi sahibinin iki kedisinin daha ortadan kaybolduğunu iddia etmesiyle akıllara “birisi veya birileri kedileri öldürüyor mu?” sorusu geldi.

Hayvanseverlerin son dönemde özellikle geceleri kedi bağırmasının arttığını da iddia etmesi, evde kedi besleyen vatandaşları iyice tedirgin etti. Mahalle genelinde yaklaşık 10’a yakın ev kedisinin dışarıya çıktıktan sonra eve geri dönmediği de iddialar arasında yerini aldı. Hayvanseverler bu konu hakkında yetkili mercilerden yardım isteyerek olayın araştırılmasını istedi. Kedileri kayıp olan ve dışarı çıktıktan sonra eve dönmeyen kedilerini kendi imkanları ile aramaya devam ettikleri belirtildi

banner1640
Yorumlar (0)