Bu Vatanda 15’likler Asla Bitmez

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Liseler Komisyonu 11 Ağustos 2017’de terör örgütü  PKK tarafından Şehit edilen Eren Bülbül’ü Şehadetinin yıldönümünde unutmadı. 

GÜNCEL 11.08.2020, 12:48
Bu Vatanda 15’likler Asla Bitmez

HABERDENİZLİ.COM

AGD Denizli Şubesi Liseler Komisyonu Başkanlığı tarafından yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi; Şehit Eren Bülbül sosyal medya sayfasında şu ifadeleri kullanmıştı; “İyi ki varsın Eren”
3 yıl önce… #ErenBülbül bu sözleri paylaşmıştı sosyal medya hesabından. 11 Ağustos 2017’de ise terör örgütü PKK tarafından şehit edildi. Şehadet bir çağrıdır tüm nesillere ve çağlara "İyi ki varsın Eren..." Bugün bir kez daha seni Rahmetle anıyoruz.
Çanakkale'de 15'lik delikanlılar, vatan müdafaası için cepheye giden ecdadın torunları bugün de vatan için her türlü tehlikeyi göze alarak onu korumak için göreve hazırdır. Bunlardan biride 15 yaşındaki Şehit Eren Bülbül'dü. Zamanları farklı ama yaşları aynı olan vatan sevdalıları asla bitmeyecek, asla unutulmayacaktır. İnancı ve İdealleri uğruna kahramanca fedakarlık yapan Şehit Eren Bülbül’ü rahmetle anıyoruz. 

Yorumlar (0)