banner1348

Bu Görüntü Denizli'den

Denizli Çameli ilçesi Belevi Mahallesi'nde görenleri şaşkına çeviren bir görüntüyle karşılaşıldı. Ön sağ tekeri olmadan üç tekerli traktör seyir halinde görüldü.

Bu Görüntü Denizli'den
banner1336
Denizli Çameli İlçesi Belevi Mahallesi'nde bir vatandaşın çektiği görüntü hayrete düşürdü. Vatandaş seyir halinde giden ön sağ tekerliği olmayan üç tekerli traktörü görünce şaşkınlıkla fotoğrafını çekti.

Daha önce benzer bir manzara Adapazarı şehrinde görülmüştü. Yaşlı çiftçi, yanındaki eşiyle birlikte hiçbir şey olmamış gibi 3 tekerlek üzerinde yoluna devam etti. Tarlada traktörünün ön sol tekerleği patlayan çiftçi, tamir edemeyince çareyi tekerleği sökmekte buldu. Traktörü tarlada bırakıp tamirci çağırmak yerine 3 tekerlek üzerinde evine dönmeye çalışmıştı. 

Denizli Çameli ilçesinde aynı manzara ile karşılaşan vatandaş, üç tekerli traktörün nasıl gittiğini anlayamadı. Traktörün aksonun kırılması sonucu, dingiline çekiç sıkıştırılması ile üç teker gidebildiği bildirildi. Traktörü tarlada bırakıp tamirci çağırmak yerine 3 tekerlek üzerinde evine dönmeye çalıştı. Traktör şans eseri olası bir kazaya karışmadan gideceği yere vardığı belirtildi.Görüntüler: Denizli (Çameli)

Bu görüntü ise sosyal medyada paylaşım rekorkarı kıran görüntü (Adapazarı)


 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2016, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER