BAYRAMDA HERKES BURAYA AKIN EDECEK

30 Mart yerel seçimlerin ardından kent genelindeki tüm mezarlıkları bünyesine alan Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezi ile bağlı mahallelerde bulunan toplam 32 mezarlığın bakım, onarım ve tadilat çalışmasını tamamladı.

GÜNCEL 01.10.2014, 14:26 01.10.2014, 14:29
BAYRAMDA HERKES BURAYA AKIN EDECEK

Denizli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Kurban Bayramı öncesinde merkezde olduğu gibi ilçe merkezi ile bağlı mahallelerde bulunan mezarlıklarda temizlik çalışması yaptı. Ayrıca ilçelerde bulunan toplam 32 mezarlığın bakım, onarım, temizlik ve tadilat çalışmalarını tamamladı.

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi ekipleri vatandaşların bayramda mezarlık ziyaretlerini daha rahat yapabilmeleri için acil olarak yapılması mezarlıklardaki duvar, tel örgü, giriş kapılarının yenilenmesi, çit çekilmesi, çeşme, kilit parke taşı döşenmesi gibi çalışmaları tamamladı.

Çalışmalar kapsamında Merkezefendi İlçesinde Çeltikçi, Karahasanlı ve Hacıeyüplü, Pamukkale İlçesinde Akhan ve Tekkeköy, Baklan’da Çataloba ve Kavaklar, Sayarköy’de İlçe mezarlığı, Sığma ve Ahmetli, Beyağaç’ta Kızılağaç, Acıpayam’da İlçe Mezarlığı, Alattin, Yeşilyuva ve Akalan, Serinhisar’da İlçe Mezarlığı ve Yüreğil, Tavas’ta İlçe Mezarlığı, Ebecik, Altınova, Ulukent, Garipköy, Çağırgan ve Kızılcabölük, Bozkurt’ta İlçe Mezarlığı ve Hamidiye, Çardak’ta İlçe Mezarlığı, Çal’da İlçe Mezarlığı, Yukarıseyit, Çakırlar ve Süller, Honaz’da ise Kızılyer mahallelerindeki mezarlıkların bakım onarım ve tadilatları tamamlandı.


Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)