Başkan Zolan'dan Taziye Mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bölücü terör örgütünün Hakkari Dağlıca'da düzenlediği hain saldırı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

GÜNCEL 07.09.2015, 16:22 17.09.2015, 10:56
Başkan Zolan'dan Taziye Mesajı
banner1641

Bölücü terör örgütünün Hakkari Dağlıca'da düzenlediği hain saldırı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yol kenarına döşenen mayının patlatılmasının ardından şehit ve yaralanan Mehmetçiklerin olduğunu derin bir üzüntüyle takip ettiklerini ifade etti. Hain saldırıda şehit düşen kahraman Mehmetçiklere Allah'tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar dileyen Başkan Zolan, günün birlik ve beraberlik günü olduğunu vurguladı. Kalleş terör örgütünün amacına ulaşamaması için ülkenin bu hain saldırılara karşı tek yürek ve omuz omuza durması gerektiğini belirten Başkan Zolan, "Vatanımızı bölmeye ve şanlı bayrağımızı indirmeye çalışan hainlere karşı kahraman Mehmetçiğimiz ve emniyet güçlerimiz canları pahasına mücadele vermektedir. Bizlere düşen görev ise bu vatan için canını veren asker ve polisimizin emanetlerine sahip çıkıp teröre karşı tek yumruk, dimdik ayakta durmaktır" dedi.
Hainlere karşı en sert cevabın verildiğini, kalleş terör örgütünün sonu gelinceye kadar mücadele edilerek, tüm şehitlerin hesabının sorulacağını kaydeden Başkan Zolan, şunları belirtti: "Vatanımızın bütünlüğünü bozmaya çalışan terör örgütünü lanetliyor ve bu hain saldırıda şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet, değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve yüce milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum."

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)