Başkan Zolan’dan Memur-Sen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Eğitim-Bir-Sen Şube seçimleri ve Memur-Sen İl Temsilciliği seçimlerinden dolayı Memur-Sen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

GÜNCEL 17.01.2019, 10:29
Başkan Zolan’dan Memur-Sen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Memur-Sen İl Temsilcisi Feyzullah Öselmiş, “Her zaman Memur-Sen ailesi olarak bu ülkenin önünü açan, zor zamanlarında en önde yola çıkanlarından olduk. Tüm hizmet kollarımızla bu ülkeye en iyi şekilde hizmet etmenin gayretinde olduk. Belediyede de aynı şekilde,  Bem-Bir-Sen ile belediye hizmetlerinde görev alan kamu çalışanlarımız sayesinde şehrin yaşanabilir bir çehreye kavuşması noktasında emek veren, ter akıtan olduk” dedi.  Memur-Sen olarak 1 milyondan fazla üyemiz ile Yeni Türkiye’yi en iyi şekilde imar ve inşa etmenin sorumluluğunda olduklarını belirten Öselmiş, yeni dönemde de Denizli’nin yakalamış olduğu sürekli yükselen standartlarının devam etmesini temenni ettiklerini belirtti.

Ziyarette konuşan Başkan Zolan; “Göreve geldiğimiz günden itibaren Memur-Sen ile bir uyum çerisinde çalıştık. Bizler aynı yolu yürüyen, aynı yöne yürüyen gönüldaşlarız.” dedi. Memur-Sen’i kendi evi gibi gördüğünü belirten Başkan Zolan, “Denizli’de özellikle eğitim ve sağlık alanında önemli projelere imza atarak, bu şehre önemli katkı sunduk” dedi. Hiç bir zaman kendini düşünen değil, şehri düşünen başkan olduğunu belirten Zolan, şehrin alt ve üst yapı çalışmalarının tamamına yakınını bitirdiklerini belirterek, “artık yeniden imar ettiğimiz şehri, nesillerin ihyası ile sürdürmek zorundayız. Gençlerimizi tevazu, hoş görü sahibi, değerleri ile barışık, geleceğe yönelik insana ve insanlığa hizmet edecek değerleri aşılamak zorundayız. Önümüzdeki süreçte bu konularda daha da hassas davranarak, önceleyeceğimiz projeler arasında bu konuları alacağız” dedi.

Başkan Zolan’dan Memur-Sen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
16
parçalı az bulutlu