Başkan Tefenlili’den 10 Kasım Mesajı

Denizli Tüccar, Sanayici ve İş Adamları Platformu Dönem Sözcüsü ve Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81. yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

GÜNCEL 09.11.2019, 12:40
Başkan Tefenlili’den 10 Kasım Mesajı

HABERDENİZLİ.COM

Başkan Tefenlili mesajında, Atatürk’ün tüm dünya için örnek bir devlet adamı, lider olduğunu vurguladı.

Başkan Tefenlili mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. yıldönümünde O’nu saygı, minnet ve şükranla anıyorum. Atatürk, toprakları işgal altında, bağımsızlığını kaybetmek üzere olan bir milleti cesaretlendirerek bir araya getiren, o millete bağımsızlığını kazandıran eşsiz bir komutandır. Fikirleri ile çağdaş medeniyet olmamız yolunda bize ışık tutan, vizyonu ile günümüzü ve geleceğimizi aydınlatan, tüm dünyada örnek alınan büyük bir liderdir. Atatürk eserleri ve fikirleri ile daima yaşayacaktır. Millet olarak Atatürk’e ve O’nun fikirlerine ve eserlerine her zaman sahip çıkacağız.

İş dünyası olarak Atatürk'ün bize bıraktığı Cumhuriyet’i, O’nun ilke ve hedefleri doğrultusunda güçlü kılmak ve daha ileri seviyelere ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünceler ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölüm yıl dönümünde bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhu şad, mekânı cennet olsun” 
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)