Başkan Osman Zolan Müjdeyi Verdi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlispor’un yapılacak olan yeni stat konusunda önemli açıklamalar yaptı.

GÜNCEL 26.11.2018, 12:41
Başkan Osman Zolan Müjdeyi Verdi

HABERDENİZLİ.COM

Ak Parti İl Binasında düzenlenen aday toplantısında konuşan Zolan, Mart 2014 yerel seçimlerinde verilen 40 bin kişilik yeni stat projesi sözünü tutacaklarını söyledi. Partisi tarafından yeniden Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Zolan, “Verdiğimiz sözü tutacağız. Şehrimizin en büyük markası olan Denizlispor’a yeni bir stat kazandıracağız. Bunun için çalışmalar devam ediyor” dedi.

YER BELLİ PROJEDE SONA GELİNDİ

Stat konusunda Gençlik ve Spor Bakanlığında projenin son aşamasına gelindiğini aktaran Zolan, “Denizlispor’a verdiğimiz sözü tutacağız. Daha önce stat projemizi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan müjdelemişti. Hemen harekete geçildi. Gençlik ve Spor Bakanlığımızda projede son aşamaya gelindi. En kısa sürede proje çıkacak. Biliyorsunuz yeni stadın yeri belli. Hemen çalışmalara başlanacak” dedi.

MİLLET BAHÇESİ OLACAK

Şuan ki mevcut stadın yerine yapılacak olan projeyi de açıklayan Zolan, “Şehrin merkezinde olan stat alanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi Millet Bahçesi olacak. Buraya aileler gelecek ve yeşil alanda doyasıya vakit geçirebilecek” dedi.

ŞEHRİN DESTEK OLMASI GEREKİYOR

Üst üste aldığı 5 zaferini toplam 15 golle taçlandıran Denizlispor'un en zor zamanlarında yanında yer alan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Şehrimizin markası Denizlispor'a her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Şehrimizin takımına hep birlikte sahip çıkacağız. Her geçen gün daha iyiye giden Denizlisporumuza şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum. İnşallah 'o sene bu sene' olacak" dedi.

Yorumlar (8)
mehmet ilik 3 yıl önce
Hani haberin başında stadın yerinin belli olduğunu söylüyorsunuz haberin akışında belli değil bu nasıl haber
Mehmet bozkurt 3 yıl önce
Nasil bir haber yapiyorsunuz kardesim yeri beli oldu diye haber yapiyorsunuz yeri yazmiyorsunuz boyle bi sacma habermi olur
Mehmet akça 3 yıl önce
Denizlimize yakışır sdatın yeri neresi onu okuyamadım.
Hanedan 3 yıl önce
Yeri belli dediğiniz yeni yapılacak stadın yeri neresidir?
acısöylerdoğrusöyler 3 yıl önce
Yapılacak onca şey varken stadyum yapmak doğru mu? Mevcut stadyumun nesi var? Bunun yerine halka dokunacak şeyler yapılması lazım.
ahmet 3 yıl önce
stadın yeri neresi
Tabi 3 yıl önce
Ne zaman bir akpli denizlispora el attı takım alt üst oldu rahat bırakın takımı
Hanedan 3 yıl önce
Yorumsuz yok yorum gitmedi gondrmedi gitmiyor
banner1776
banner1751
23
açık