banner1348

Başkan Osman Zolan Memur-Sen’e konuk oldu 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Denizli İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Başkan Osman Zolan Memur-Sen’e konuk oldu 
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bMemur-Sen Denizli İl Temsilciliğini ziyaret ederek yönetim kurulu toplantısına katıldı. Memur-Sen Denizli İl Başkanı Osman Tavşan, ziyarettren duyduğu memnuniyeti dile getirrken  “Toplantımıza katıldığınız için yönetim kurulum ve üyelerim adına size teşekkür ediyorum. Denizli'de hayata geçirdiğiniz projelerle ilgili bizlere vermiş olduğunuz bilgiler için de ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Özellikle Denizli Büyükşehir Belediyesinin son dönemde hayata geçirdiği projeleri anlatan Başkanı Osman Zolan, Denizli için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

“Denizli daha güzel olacak”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Projelerimiz, hızlı bir şekilde devam ediyor. Denizli merkezimizde ve ilçelerimizde hizmete aldığımız projelerimiz de var, devam eden projelerimiz de. En kısa sürede tamamını hizmete almayı planlıyoruz. Özellikle ulaşım alanında yaptığımız yatırımlar Denizli’de ulaşımı daha yaşanabilir bir hale getirecek. Alt yapı çalışmalarımızı tamamladığımız bölgelerde üst yapı çalışmalarımız devam ediyor. Onları da tamamladığımızda ulaşım anlamında şehrimizde büyük bir rahatlama olacak” dedi. Ziyaretin sonunda Memur-Sen Denizli İl Başkanı Osman Tavşan, Başkan Osman Zolan'a Kuran'ı Kerim hediye etti.
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER