Başkan Konuşurken Kalp Krizi Geçirdi

Denizli’nin Çal ilçesinde MHP’li Belediye Başkanı Fethi Akcan, kahvehanede konuşma yaparken, 80 yaşındaki Mustafa Kınalı isimli vatandaş, kalp krizi geçirdi.

Başkan Konuşurken Kalp Krizi Geçirdi

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’ye bağlı Çal ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkanı ve başkan adayı Fethi Akcan, kahvehanede konuşma yaparken, 80 yaşındaki Mustafa Kınalı isimli vatandaş kalp krizi geçirdi.

Olay, dün Çal ilçesine bağlı Bayıralan mahallesinde meydana geldi. Dün akşam saat 22.30 sıralarında Bayıralan Mahallesi’ndeki bir kahvehanede seçim çalışması kapsamında konuşma yapan Çal Belediye Başkanı ve Başkan adayı Fethi Akcan konuşma yaparken, istenmeyen bir olay meydana geldi. İsabey mahallesinde oturan ve komşu mahalleye, Başkan Akcan’a destek için giden Mustafa Kınalı, Akcan konuşurken yanında bulunan meclis üyesi adayı Yavuz Okluoğlu’nun elinden sım sıkı tuttu ve  bir anda hareketsiz kaldı. Zaman kaybı olmaması için Kınalı, özel araç ile hasteneye kaldırılırken, Çal’dan yola çıkan sağlık ekipleri İsabey mahallesinde Mustafa Kınalı’yı ambulansa aldı. Ancak, yapılan tüm müdahalelere rağmen Kınalı hayatını kaybetti.

Kınalı bugün öğle namazının ardından İsabey mahallesinde toprağa verilecek.
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER