Başkan Gürlesin, Vatandaşlarla Birlikte Kahvaltı Etti

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Güzelköy Mahalle sakinleriyle Pazar günü gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğinde buluştu.

Başkan Gürlesin, Vatandaşlarla Birlikte Kahvaltı Etti
Denizli'nin Pamukkale ilçesine bağlı Güzelköy Mahallesi sakinleri Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i gerçekleştirdikleri kahvaltı etkinliğinde ağırladı. Güzel bir Pazar gününde gerçekleşen etkinlikte Başkan Gürlesin’i vatandaşlar yoğun ilgiyle karşıladı. Başkan Gürlesin, vatandaşlarla birlikte kahvaltı etti, uzun süre hoş sohbette bulundu. Güzelköysakinleri mahallelerinde yapılan yatırımlar ve çalışmalardan dolayı Başkan Gürlesin’e teşekkür ederken, istek ve taleplerini aktardı.Vatandaşlarla yüz yüze bir araya geldikleri toplantılara büyük önem verdiklerini belirten Başkan Gürlesin, “Mahallelerimizde yürüttüğümüz çalışmaların yanı sıra vatandaşlarımızla bir araya gelerek yerinde istek ve talepleri bir kez daha dinliyoruz. Bu talepler noktasında yeni çalışmalarımızı vatandaşlarımızla birlikte planlıyor ve yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Vatandaş merkezli bir sistem içinde birlikte modern Pamukkale yolunda ilerliyoruz” dedi. GÜZELKÖY’E ÖNEMLİ YATIRIMLAR YAPTIK

68 mahalleye olduğu gibi göreve geldikleri günden bugüne Güzelköy Mahallesi’nde önemli yatırımları, hizmetleri yaptıklarını aktaran Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak ayrım yapmaksızın, halkımızın tamamına, tüm mahallelerimize eşit hizmet götürerek, modern bir Pamukkale için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. 68 mahallemizin tamamına da eserlerimizi bıraktık. Güzelköy mahallemizde hem Alevi hem de Sünni vatandaşlarımız birlikte huzur içinde yaşıyor. Vatandaşlarımızın, mahallemizin ihtiyaçları noktasında Güzelköy’deönemli yatırımları yaptık. 5 kilometre sıcak asfalt, halı saha, Pazaryeri tadilatı, okulumuzun fiziki ihtiyaçlarının giderilmesi gibi yatırımlar gerçekleştirdik. Camimizin halısının yenilenmesi, ihtiyaçlarının giderilmesinin yanında, mahallemizde Alevi vatandaşlarımız için ise Cemevi’nin yapımını gerçekleştirdik. Şimdide mahallemizin orta noktasında yapılacak caminin mimari çalışmalarını bitirdik. İnşallah camimizde kısa zamanda bitirilerek ibadete açılacak. Dönemimizde mahallelimiz tapularına kavuştu. İnsanımızın refahı, ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında birçok yatırımımızı da 68 mahallemizde olduğu gibi Güzelköy’dehayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi. 

 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER