Başkan Gürlesin Belediye Personeliyle Bayramlaştı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Kurban bayramı öncesi belediye personelleriyle bayramlaştı. Belediyedeki tüm birimleri gezerek tüm çalışanlarla tek tek bayramlaşan Gürlesin, “. Sizlerin ve aileleriniz ayrı ayrı bayramını kutluyorum” dedi.

Başkan Gürlesin Belediye Personeliyle Bayramlaştı
Kurban Bayramı öncesi son mesai günü Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediye çalışanlarını unutmadı. Belediye birimlerinin tamamını yardımcılarıyla birlikte gezerek tüm personelle tek tek bayramlaşan Başkan Gürlesin, ailelerine ve yakınlarına selam götürmelerini, onlarında bayramlarını kutladığını iletmelerini istedi.
Yaklaşık 2,5 yıldır 330 bin nüfuslu dev bir şehre Pamukkale Belediyesi’nin durmaksızın hizmet verdiğini aktaran Başkan Gürlesin, “Sizlerin ve aileleriniz ayrı ayrı bayramını kutluyorum. Ne mutlu bize ki, şehrimize, insanımıza, toplumumuza, çocuklarımızın geleceğine, hayata katkı sağlayarak yaşamımızı sürdürüyoruz. Bütün birimlerimizde; planlı, programlı, hedefli, çok yoğun hizmet üretiyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı tüm personelimize teşekkür ediyorum.

Bayram tatilini iyi değerlendirin, iyi dinlenin ailelerinize ve dostlarınıza zaman ayırın ve bayramlaşmayı ihmal etmeyin.
Bayram vesilesiyle annenizle babanızla ve dostlarınızla hele dargın olduklarınızla mutlaka bayramlaşmayı ihmal etmeyin. Ailelerinize selamlarımı iletin. Hepinize keyifli bir bayram diliyorum" dedi.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER