Bakan Koca Açıkladı! Denizli'de Vaka Sayısı Düşmeye Başladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; Gaziantep, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Denizli il sağlık müdürleriyle toplantı yaptı. Toplantı sonrası açıklama yapan Koca, bu dört ilde günlük vaka sayısının düştüğünü belirterek, "Ara vermeden mücadeleye devam edelim; birlikte kazanacağız" dedi.

GÜNCEL 11.12.2020, 09:41 11.12.2020, 12:54
Bakan Koca Açıkladı! Denizli'de Vaka Sayısı Düşmeye Başladı

HABERDENİZLİ.COM

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Gaziantep, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Denizli valileri, il sağlık müdürleri ve halk sağlığı başkanlarıyla ayrı ayrı yaptığı il değerlendirme toplantılarında bu illerdeki son durumu değerlendirdi.Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Bakan Koca, bu 4 ilde günlük vaka sayısının düştüğünü belirtti.

KOCA, 4 İLDE DÜŞEN GÜNLÜK VAKALARIN ORANLARINI VERDİ

Kentlerdeki vaka düşüş oranlarını veren Bakan Koca, Gaziantep, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Denizli Valilerimiz, İl Sağlık Müdürlerimiz ve Halk Sağlığı Başkanlarımızla online görüşerek durum değerlendirmesi yaptık. Gaziantep'te günlük vaka sayısı %35, Şanlıurfa'da %30, Tekirdağ'da %20, Denizli'de %25 oranında düştü. Filyasyon ekiplerimiz sahada yoğun takip yapıyor. Hastane ve yoğun bakımlarda yükümüz henüz devam ediyor. Yerel ilave tedbirleri daha hızlı ve daha kararlı uygulandıkça, daha olumlu sonuç almamamız mümkün değil. Ara vermeden mücadeleye devam edelim; birlikte kazanacağız.

Bakan Koca Açıkladı! Denizli'de Vaka Sayısı Düşmeye Başladı

Yorumlar (0)