banner1348

Bahtiyar, Belediye Personeli İşsiz Kalmayacak

İyi Parti ve CHP ittifakının Denizli'deki Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar’dan “Belediye Personeli İşsiz Kalacak Mı?” sorularına Yanıt geldi

Bahtiyar, Belediye Personeli İşsiz Kalmayacak
banner1336

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi siyasi partiler çalışmalarını devam ettiriyor. İyi Parti ve CHP'nin Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ümit Bahtiyar, Büyükşehir Belediyesi’nde yaşanacak değişimin ardından belediye personelinin sıklıkla kendisine yönelttiği “işsiz kalacak mıyız?” sorularına cevap verdi. Bahtiyar “Devlet’te devamlılık esastır. Belediye personelimiz ve aileleri müsterih olsun. Çalışan, emek veren, alın teri döken belediye personelinin tamamı bizim dönemimizde de görevlerine devam edecektir” dedi.

“FERMAN YAZMAYA DEĞİL, DERMAN OLMAYA GELİYORUZ”

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, son günlerde 1 Nisan’da Büyükşehir Belediyesi’nin el değiştirmesi durumunda belediye personellerinin kendisine sıklıkla sorduğu işlerinden çıkartılacağına ilişkin sorulara yanıt verdi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “Devlet’te devamlılık esastır, tüm belediye personelimiz 31 Mart’tan sonra çalışmalarına devam edeceklerdir, ayrıca belediyede yaşanan ücret adaletsizliklerini de ortadan kaldıracağız. Millet İttifakı’nın gücünden korkanlar böyle mesnetsiz dedikodularla belediye personelimizi etkilemeye çalıyor. Ancak bilinmelidir ki bizler ferman yazmaya değil, derman olmaya, derman belediyecilik ile Denizli’mizi tanıştırmaya geliyoruz” diyerek iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

“EMEĞE VE EMEKÇİYE DEĞER VERİYORUZ”

7/24 Hizmet anlayışıyla Denizli’de hizmet veren Büyükşehir Belediye personellerine emeklerinden dolayı teşekkür eden Bahtiyar, “Emekçilerimiz ve emekleri bizim için önemli, yeni dönemde de her personelimiz hizmetlerine devam edecek. Bu konuda sözümüz var, Derman belediyeciliği anlayışımızda personellerimizle birlikte Denizli’yi nakış gibi işleyeceğiz. Denizli’yi mutlu insanların, huzur içinde yaşadığı bir merkez haline getireceğiz” dedi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER