banner1348

Babasıyla Aynı Kaderi Paylaştı

Denizli bu sabah güne Honaz'dan gelen acı haberle güne başladı. 20 yaşındaki Kader Güldaş, geçirdiği trafik kazasında sonucu hayatını kaybetti. Yürek burkan detay ise daha sonra ortaya çıktı.

Babasıyla Aynı Kaderi Paylaştı

Honaz ilçesinde 22 yaşındaki Emre Kumlu dağ yolunda motoru arıza yapan otomobilden, inip ön kapının olduğu bölümden iterek hız kazandırdıktan sonra çalıştırmak istedi. Ancak rampa aşağı hızlanan araç, sürücüsüz olarak 75 metreden uçuruma yuvarlandı. İçindeki 19 yaşındaki Fatmanur Bağbakan, 21 yaşındaki Ayşegül Öner  yaralanırken 20 yaşındaki Kader Güldaş'ın  ise hayatını kaybetti.

Denizli'nin Honaz İlçesi'nde, 75 metreden uçuruma yuvarlanan otomobilde yaşamını yitiren Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Kader Güldaş'ın, babasının da trafik kazasında öldüğü ortaya çıktı. Talihsiz genç kızın, babası Osman Güldaş'ın 2001'de trafik kazasında ölmesi üzerine amcası tarafından büyütüldüğü belirtildi. Kader Güldaş bugün ikindi namazından sonra Denizli'nin Baklan İlçesi'nin Hadim Mahallesi'ndeki son yolculuğuna uğurlandı.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER