Babadağ'ı Ulusal Marka Yapmak İstiyoruz

Denizli’de bugün Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) yeni başkan ve yönetim kurulu düzenlenen bir kahvaltıda Denizli basınının karşısına çıktı. 

Babadağ'ı Ulusal Marka Yapmak İstiyoruz

Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) 11. Olağan Genel Kurul’unda yönetim kurulu başkanı seçilen Şeref Arpacı ve yönetim kurulu üyeleri Köz Ocakbaşı - Casa Bianca Hotel’de basının karşısına çıktı. 

Toplantıda yönetim kurulu üyeleri tek tek kendini tanıttı. Bir konuşma yapan BASİAD Başkanı Şeref Arpacı, Babadağ’ın kalkınmasının Denizli için de faydalı olacağını düşündüklerini belirtti. Arpacı, “Dernek olarak Babadağlı Sanayici ve işadamlarımızı aynı çatı altında toplayıp onların sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz. Dernek olarak hedefimiz, Denizli için de önemine inandığımız ‘Turizm Yolunda Babadağ’ projemiz. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ‘Meydan’ projesi başladı. Bu konuların takipçisi olacağız. Babadağ’ın ulusal bir marka olması için gayret gösteriyoruz.” dedi. 

BASİAD Başkanı Arpacı, Babadağlı ünlü işadamı Ahmet Nazif Zorlu'nun, Babadağ'ın kalkınmasına ve bilinirliğine yönelik yapılan tüm etkinliklere destek verdiğini belirtti. 

BASİAD YÖNETİM KURULU 

Şeref Arpacı
Doğan Değirmenci
Şerif Yunus Helvacı
Uğur Çoban
Raziye Çetindağ
Osman Uğurlu
Özüm Temiz
Adnan Kabak
Ahmet Zeybek
Seyhan Gümüştaş
Seçil Kaynak Doğuş
Esra Kasapoğlu Ünlü
Şükran Küçüker
Engin Bilgiç
Tolga Amiroğlu
Sibel Tahtalı
Salih İşyar
Engin Çoban

Mutlu KELİŞTİ

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2018, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER